Alnatura Bio vörös sült kolbász - Szejtánból, 100 g

Nagyon finom grillen vagy serpenyőben elkészítve

672 Ft 750 Ft -10%

(6.720 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 100 g

Raktáron ettől: október 12.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 13., kedd-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Búzafehérje, paprika és fűszerek
  • Hűtés nélkül is sokáig tárolható
  • Magas fehérjetartalmú és vegán

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio tofu mandula-dió, tartós, 200 g termékkel

Alnatura Bio vörös sült kolbász - Szejtánból, 100 g 672 Ft (6.720 Ft / kg)
Alnatura Bio tofu mandula-dió, tartós, 200 g 811 Ft (4.055 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.483 Ft
Leírás

Az Alnatura ezeket a finom búzaproteinből - más néven "szejtánból" - készült kolbászokat hozta Önnek a grillszezonra! A vegán grillétel piros paprikát és sok egyéb fűszert tartalmaz, valamint zamatos állagával nagyon meggyőző. Ha az időjárás nem teszi lehetővé a grillezést: a kolbász serpenyőben is csodálatos ízű; salátával, zöldségekkel - krumplival - együtt egy tápláló, magas fehérjetartalmú snack.

Megjegyzés: Zárt állapotban a kolbászok hűtés nélkül is sokáig eltárolhatók.

Cikkszám: XPI-MM-229852
Tartalom: 100 g
EAN: 40045115
Gyártói szám: 229852
Márka: Alnatura
Étrendek: Vegán, Vegetáriánus
Terméktulajdonságok: Vegán, Vegetáriánus
Nyomokban tartalmazhat: F - Szójabab, L - Zeller, M - Mustár
Tárolási utasítások: Aromavédetten tárolandó, Száraz, hűvös, fénytől védett helyen tárolandó, Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül fogyassza el, Szobahőmérsékleten tárolandó
Összetevők

71 % Seitan[2] (ivóvíz, búzafehérje), hagyma[2], napraforgóolaj[2], 3,2 % paprika[2], élesztő kivonat[2], étkezési só, fűszer[2], szentjánoskenyérmag liszt[1], agar-agar[1], bükkfa füst

  1. sűrítőszer, biológiai gazdaságból
  2. biológiai gazdálkodásból

Nyomokban szóját, zellert és mustárt tartalmazhat.

Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 980 / 234 kj / kcal
zsír 10 g
  ebből telített zsírsavak 1 g
szénhidrát 5,3 g
  ebből cukor 1,6 g
ballasztanyag 1,5 g
fehérje 30 g
só 1,6 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio vörös sült kolbász - Szejtánból

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder