Weleda Skin Food testápoló, 20 ml

Kellemesen könnyű textúra a mindennapos bőrápoláshoz

790 Ft

(39.500 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 20 ml

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Száraz és nagyon száraz bőrre
  • Intenzíven táplál
  • Hidratál

Gyakran együtt vásárolt a Weleda Árnika masszázsolaj, 10 ml termékkel

Weleda Skin Food testápoló, 20 ml 790 Ft (39.500 Ft / l)
Weleda Árnika masszázsolaj, 10 ml 790 Ft (79.000 Ft / l)
Teljes összeg: 1.580 Ft
Leírás

A Skin Food testápoló kellemesen könnyű textúrájú és gyorsan felszívódik. Száraz és nagyon száraz bőrre fejlesztették ki, és gazdag receptúrájával valamint tápláló tulajdonságaival intenzív hidratáló ápolást biztosít. Árvácska-, körömvirág- és kamillakivonatainak köszönhetően kellemes bőrérzetet nyújt és az egész család bőrápolására alkalmas.

Alkalmazás:

  • Használja testén reggel és/vagy este.
  • Az egész családnak.
Cikkszám: XEC-WEL-101405
Tartalom: 20 ml
EAN: 42418818
Gyártói szám: 102058
Márka: Weleda
Bőrtípus: Igényes bőr, Száraz bőr
Terméktulajdonságok: Vegán
Összetevők (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Alcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Betaine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tapioca Starch, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sorbitan Olivate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Viola Tricolor (Pansy) Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Parfum[1], Limonene[1], Linalool[1], Benzylbenzoat[1], Benzyl Cinnamate[1], Geraniol[1]

  1. természetes illóolajokból és/vagy növényi kivonatokból
Jogi információk
Gyártó: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Németország, www.weleda.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Weleda Skin Food testápoló

1 vásárlói vélemény más nyelven

5,0 az 5 csillagból
5 csillag
1 (100%)
4 csillag
0 (0%)
3 csillag
0 (0%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

1 értékelés

Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.


Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder