Alnatura Bio csicseriborsó krém gyömbérrel, 120 g

Vegán szendvicskrém, keleties ízvilággal

604 Ft 680 Ft -11%

(5.033 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 120 g

Még 5 darab raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Finom, diós íz
  • Bio minőség
  • Mártogatósként is finom

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio gyömbér-kurkuma tea koriandermaggal, 40 g termékkel

Alnatura Bio csicseriborsó krém gyömbérrel, 120 g 604 Ft (5.033 Ft / kg)
Alnatura Bio gyömbér-kurkuma tea koriandermaggal, 40 g 875 Ft (21.875 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.479 Ft
Leírás

Az Alnatura bio csicseriborsó krém gyömbérrel keleties ízélményt nyújt. Ez a vegán szendvicskrém finom, diós ízjegyekkel rendelkezik. Mártogatósként is nagyon finom.

Cikkszám: XPI-MM-119662
Tartalom: 120 g
EAN: 4104420035744
Gyártói szám: 119662
Márka: Alnatura
Étrendek: Vegán, Vegetáriánus
Terméktulajdonságok: Vegán, Vegetáriánus
Tárolási utasítások: Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül fogyassza el
Összetevők

40 % csicseriborsó[1], napraforgóolaj[1], víz, kesudió[1], citromlé[1], nyers nádcukor[1], tengeri só, 0,7 % curry por[1], gyömbérpor[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1369 / 327 kj / kcal
zsír 28 g
  ebből telített zsírsavak 3,5 g
szénhidrát 12 g
  ebből cukor 3,3 g
ballasztanyag 3,1 g
fehérje 5,2 g
só 0,71 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio csicseriborsó krém gyömbérrel