Alnatura Bio linguine, 500 g

Hosszú, enyhén lapított tészta

504 Ft 560 Ft -10%

(1.008 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 500 g

Raktáron ettől: október 12.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 13., kedd-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Durumbúzadarából
  • Bronzformában készül
  • Vegán

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio Origin Sugo Toscano, 325 ml termékkel

Alnatura Bio linguine, 500 g 504 Ft (1.008 Ft / kg)
Alnatura Bio Origin Sugo Toscano, 325 ml 875 Ft (2.692 Ft / l)
Teljes összeg: 1.379 Ft
Leírás

Az Alnatura bio linguine durumbúzadarából készül. A hosszú, enyhén lapított tészta kiválóan illik pestóhoz és könnyű szószokhoz.

Elkészítés:
Forrásban lévő sós vízben körülbelül 10–11 percig főzze, közben időnként keverje meg.

Cikkszám: XPI-MM-121883
Tartalom: 500 g
EAN: 4104420240469
Gyártói szám: 121883
Márka: Alnatura
Étrendek: Vegán, Vegetáriánus
Terméktulajdonságok: Vegán, Vegetáriánus
Nyomokban tartalmazhat: F - Szójabab, M - Mustár, P - Lupin
Tárolási utasítások: Száraz helyen tárolandó
Összetevők

durum búzadara[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1419 / 339 kj / kcal
zsír 1,4 g
  ebből telített zsírsavak 0,3 g
szénhidrát 67 g
  ebből cukor 3,6 g
ballasztanyag 3,2 g
fehérje 13 g
só 0,01 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio linguine

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder