Alnatura Bio teljes kiőrlésű farfalle, 500 g

Sokféleképpen kombinálható

504 Ft 560 Ft -10%

(1.008 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 500 g

Raktáron ettől: október 19.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 20., kedd-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Teljes kiőrlésű durum búzadara
  • Bronzformában készül
  • Bio minőség

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio Origin Sugo Basilico, 325 ml termékkel

Alnatura Bio teljes kiőrlésű farfalle, 500 g 504 Ft (1.008 Ft / kg)
Alnatura Bio Origin Sugo Basilico, 325 ml 875 Ft (2.692 Ft / l)
Teljes összeg: 1.379 Ft
Leírás

A Bio teljes kiőrlésű farfalle az Alnatura kínálatából teljes kiőrlésű durum búzadarából készül. A tészta karakteres ízével hódít, ezért különösen jól illik a gyümölcsös, fűszeres szószokhoz.

Elkészítés:
Forrásban lévő, sós vízben körülbelül 9-10 percig főzze, közben időnként keverje meg.

Cikkszám: XPI-MM-116975
Tartalom: 500 g
EAN: 4104420240438
Gyártói szám: 116975
Márka: Alnatura
Étrendek: Vegán, Vegetáriánus
Terméktulajdonságok: Vegán, Vegetáriánus
Nyomokban tartalmazhat: F - Szójabab, M - Mustár
Tárolási utasítások: Száraz helyen tárolandó
Összetevők

teljes kiőrlésű durumbúzadara[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1474 / 352 kj / kcal
zsír 2,2 g
  ebből telített zsírsavak 0,4 g
szénhidrát 66 g
  ebből cukor 2,5 g
ballasztanyag 8,3 g
fehérje 13 g
só 0,02 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio teljes kiőrlésű farfalle