Alnatura Bio zöld tea - Sencha, 30 g

Teaélvezet minden pillanathoz

560 Ft

(18.667 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 30 g

Raktáron ettől: október 12.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 13., kedd-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Finoman kesernyés
  • Bio-minőség
  • Vegán

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio gyömbér-kurkuma tea koriandermaggal, 40 g termékkel

Alnatura Bio zöld tea - Sencha, 30 g 560 Ft (18.667 Ft / kg)
Alnatura Bio gyömbér-kurkuma tea koriandermaggal, 40 g 980 Ft (24.500 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.540 Ft
Leírás

A Alnatura Bio Sencha zöld tea finoman kesernyés ízével hódít. A tea intenzitása a választott áztatási időtől függően változhat.

Cikkszám: XPI-MM-112240
Tartalom: 30 g
EAN: 4104420036826
Gyártói szám: 112240
Márka: Alnatura
Étrendek: Vegán, Vegetáriánus
Terméktulajdonságok: Vegán, Vegetáriánus
Áztatási idő: 2 perc, 3 perc, 4 perc
Tárolási utasítások: Száraz helyen tárolandó
Tea: Teafilterben
Összetevők

zöld tea[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio zöld tea - Sencha